Smakowity przystanek na twojej drodze

Oferta specjalna

Jeśli chcecie Państwo zorganizować rodzinne, przyjacielskie lub biznesowe spotkanie, (również szkolenia, konferencje, imprezy plenerowe) to do dyspozycji macie Państwo w Gościńcu salę główną (na około 50 miejsc), antresolę i kamienną piwniczkę, znakomitą na degustację wina. W oficynie zachodniej znajdują się sale szkoleniowe i warsztatowe ze stylowym, funkcjonalnym piecem chlebowym i wędzarnią. Na piętrze oficyny, stylowe pokoje gościnne i piękny, wygodny apartament z widokiem na dwór.

W otoczeniu dworu i w parku można zorganizować niepowtarzalną imprezę  plenerową z ogniskiem lub spotkania tematyczne. Piękny, rozległy park dworski i powstające wokół dworu ogrody to znakomite miejsce na krótki lub dłuższy wypoczynek. W niedalekiej odległości od dworu w Ropie przepiękne tereny do turystyki pieszej, rowerowej (Gościniec dysponuje wypożyczalnią) lub konnej oraz liczne, bardzo cenne zabytki architektury drewnianej i ciekawe miejsca – zagroda maziarska w Łosiu, skansen i kasztel w Szymbarku, cerkiew w Kwiatoniu, zalew w Klimkówce – raj dla wędkarzy i „wodniaków”.

Każdy zakątek tej ziemi jest tak niepowtarzalny, że naprawdę warto tu przyjechać!

Szanowni Państwo,

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Poniżej przedstawiamy Państwu politykę prywatności, w której znajdują się informację dotyczące przetwarzania danych osobowych po 25 maja 2018 r. oraz informacja o zastosowanych technologiach, tj. plikach cookie. Akceptacja polityki bądź zamknięcie oznacza, że wyraża Pan/Pani zgodę na postanowienia zawarte w polityce prywatności.